• 0

21 Ekim 2021, 21:30 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Mazeret değil, çözüm üretiyoruz'

Başkan Eroğlu, 'Mazeret değil, çözüm üretiyoruz'

Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nu ziyaret ederek, esnaflar adına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanlık Makamında Başkan Eroğlu’nu, Tokatlı esnaflar adına ziyaret eden Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya, “1500’den fazla esnafımız adına Tokat’ımıza yaptığınız hizmetler ve esnafımıza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Eroğlu’nun, esnafın her zaman yanında olduğunu belirten Kaya; “Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu, sıkıştığımız her yerde kapıların açılmasında yardımcı oldu. Esnafımızın gece-gündüz demeden yanında olduğuna tüm Tokatlılar şahittir. İyi ki varsınız, esnafımızın tüm sorunlarını tek tek çözüme kavuşturduğunuz için, Tokat’ımıza kazandırdığınız hizmetler için teşekkür ederim” dedi.
 

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise, bu güzel anlamlı ziyaret için Başkan Şaban Kaya’ya teşekkür ederek; “Pandemi süreci halen etkisini sürdürüyor. Geçen zorlu süreçte esnafımızın yanında olmaya, onların işine iş, aşına aş katmaya katkı sunmak için gayret gösterdik. Bizim esnafımız her zaman mütevazi ve işine sahip çıkmıştır. Bu yönüyle gerek il dışından gerekse il içinden vatandaşlarımız her zaman takdir etmişlerdir. Dün olduğu gibi, bugün de, yarın da şehrimizin ekonomisini ayakta tutan, istihdam kapılarını aralayan tüm esnaflarımızın, sanatkârlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Ne zaman ihtiyaç duyulursa her zaman varız. Çünkü bizler; mazeret değil, çözüm odaklı, üretim odaklı bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Bunun için de tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız. İnşallah hep birlikte şehrimizi kalkındırmaya, gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir şehir bırakmaya devam edeceğiz” dedi.

Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ziyaretin ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na esnaflar adına hediye takdim etti.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]