• 0

22 Ekim 2021, 18:38 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Hayırsever İş Adamı'ndan 'Sahipsiz Hayvan Ambulansı' bağışı

Hayırsever İş Adamı'ndan 'Sahipsiz Hayvan Ambulansı' bağışı

Tokat'ta sahipsiz hayvanlara daha iyi bir yaşam sunulması, hayvanların bakım, rehabilitasyon, tedavi ve beslenmelerinde kullanılmak üzere hayırsever iş adamı Şerafettin Suveren tarafından alınıp bağışlanan minibüsü, Vali Ozan Balcı, Sahipsiz Hayvanları Koruma Birliği adına teslim aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen teslim programında konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat’ta sahipsiz hayvanlarımız için Türkiye’de bir ilk olarak Sahipsiz Hayvanları Koruma Birliği kurduk. Amacımız, kanadı kırık bir güvercinden ayağı kırık bir kedi köpeğin sahipsiz bırakılmayıp bakımının yapılması.  Hayırseverimizin bağışladığı minibüsü Hayvan Ambulansı olarak dizayn ettirip kullanacağız. Tokatlı hayırseverimize memleketimiz ve milletimiz adına gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Hayırsever iş adamının Tokat bir çok hayır yaptığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Hayırsever hemşehrimiz Şerafettin Suveren Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışan kadınlarımızın çocukları için OSB Anaokulunu yaptırdı. Yine Organize Sanayi Bölgemizde Sağlık Ocağı yapımı için destek veriyor. Kendisine ve ailesine bu örnek davranışları için teşekkür ediyoruz.” dedi.
 
Programa  Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen ve hayvan severler katıldı.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.051 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]