• 0

01 Kasım 2021, 13:41 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Başkan Yılmaz'ın katılımıyla Reşadiyeliler kahvaltıda buluştu

Başkan Yılmaz'ın katılımıyla Reşadiyeliler kahvaltıda buluştu

İstanbul'a bir dizi ziyaretler için gelen Tokat, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz ile Reşadiyeliler kahvaltıda buluştu. Toplantı sonunda Reşadiyeli isimlerden oluşan bir istişare kurulu listesi oluşturuldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Reşadiye Dernekler Federasyonu (REDEF) ev sahipliğinde, iş insanları Zihni Aydın ve Hasan Aktaş sponsorluğunda, Esenler Kültür Merkezinde düzenlenen kahvaltılı toplantıya, REDEF’e üye dernek yöneticilerinin yoğun katılımının yanında, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Dr. Mehmet Ünal, Beşiktaşlı Avukatlar Derneği Başkanı Av. Özkan Burak Özmen ile iş insanlarının katılımı gözlendi. Sunumunu İrfan Öter’in yaptığı programın açılış konuşmasını REDEF Başkanı Cavit Gür yaptı. Başkan Gür İstanbul’da yaşayan Reşadiyeli hemşerilerimizi bir çatı altında toplayarak hayırlı işlere vesile olalım istedik dedi. Gür derneğin çalışmalarından da bilgiler verdi.
 
 
Reşadiyeli dernek başkanlarının mikrofon alarak dilek ve temennilerde bulunduğu toplantıda, söz alan İş insanı Kadir Coşkun Başkan Yılmaz’dan istihdam için Reşadiye’de dağıtım firması için yer sözü isteyip, bu sezon Reşadiye spora sponsor olduklarını söylemesi üzerine katılımcılardan büyük alkış aldı. İstihdam için İstanbul da yaşayan Reşadiyeliler için kapılarının açık olduğunu açıklayan iş insanları Cemalettin Doğan, Kadir Coşkun, Ramiz Özmen ve Levent Yılmaz gibi birçok isim iş arayan hemşerilerimizle çalışmaktan mutlu oluruz dediler.
 
Toplantı sonunda konuşan, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Reşadiye Dernekler Federasyonuna ev sahipliğinden dolayı teşekkür edip, Reşadiye İlçesinde devam eden, tamamlanan ve planlanan yatırım ile projelerden bahsedip hemşehrileri ile fikir alışverişinde bulundu. Yılmaz konuşmasının devamında, İnşallah en kısa süre içerisinde İlçemiz için güzel gelişmeler olacak bunlar sizlerle paylaşacağız diyen, Başkan Yılmaz REDEF Yönetiminden burada bir İstişare kurulu oluşturulmasını istedikten sonra Reşadiyeli iş insanlarını bölgeye yatırım yapmaları için davet edip yer için her kolaylığı yapacaklarını söyledi.
 
 
Hülya Özdemir/Tokat Olay
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]