• 0

08 Kasım 2021, 19:10 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokatlılar Kocaeli'nde buluştu

Tokatlılar Kocaeli'nde buluştu

Kocaeli Tokat ili ve ilçeleri Kültür dayanışma derneği (KOTOILDER) pandemi nedeniyle bir süredir ara verdiği İstişare toplantısına düzenlenen kahvaltı ile yeniden başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
KOTOİLDER Yönetim Kurulu tarafından, Kocaeli’nde bulunan Derince Yelken Cafe de, 07 Kasım 2021 Pazar günü düzenlenen kahvaltılı istişare toplantısı uzun bir aradan sonra ilk kez yapıldı.
 
Toplantı Dernek Başkanı Derince Eğitim Araştırma Hasta hanesi Başhekimi Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın’ın konuşması ile başladı. Şaşkın konuşmasında çalışmalarından bahsedip organizasyona emeği geçen ve katkı yapanlara teşekkür etti. Kahvaltı programına üyelerin yoğun katılımının yanında Kocaeli’de bulunan üst düzey bürokrat, STK temsilcileri ve İstişare Kurulu üyeleri katıldı. Dernek genel sekreteri Murat Yılmaz yaptığı konuşmada yapılan ve yapılacak faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Toplantıda mikrofon alan konuşmacılar birlik beraberlik mesajları verip daha güzel hizmetlerde buluşmak temennilerinde bulundular.

Kahvaltılı toplantıya Satı Bozkurt Darıca Turhal Çayırlı dernek Başkanı, Mehmet Yılmaz Gebze Çat dernek Başkanı, Aydın Torun Çayırova Tokatlılar dernek Başkanı, Hacı Doğan Gebze Ormanbey dernek Başkanı, Murat Yıldırım Körfez Tokatlılar dernek Başkanı, Yüksel Uslu Gebze Dodurga dernek Başkanı gibi daha birçok isim katılım sağladılar.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]