• 0

23 Aralık 2017, 12:20 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Belediye Parkı Yanındaki Büfeler Kaldırıldı

Belediye Parkı Yanındaki Büfeler Kaldırıldı

Şehir merkezinde Belediye binası yanında bulunan Belediye Parkı kenarında sıralanan 19 büfe kaldırıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Şehir merkezinde Belediye binası yanında bulunan Belediye Parkı kenarında sıralanan 19 büfe kaldırıldı.
 
 
Hem okul çevresinde tütün satışını engellemek hem de parkı görünür kılarak çocukların ve ailelerinin güvenliğini sağlamak amacıyla kaldırıldığı ifade edilen büfelerin olduğu alan, Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından önümüzdeki günlerde kaldırım yapılarak Belediye Parkı'na dahil edilecek.

Kaldırılan büfeler Askeri Gazino arkası Ali Sabri İş Merkezi yanındaki alana taşınırken, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kaldırılan büfelerin olduğu alanda teknik ekibiyle birlikte inceleme yaptı. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Eroğlu şunları söyledi:

"Dudayev Parkı’nın kenarında tütün ve tütün mamulleri ile askeri eşya ve malzemeleri satışı yapılan ve bazılarının da depo olarak kullanıldığı 19 büfeyi buradan kaldırdık. Hem çocuklarımızın ve ailelerinin güvenliği için hem de Kırkbadallar Projemizin tamamlanmasıyla birlikte bu alandaki kötü görüntüye son vermek amacıyla büfe sahipleriyle görüşmelerimizi tamamlayarak bu alanı boşalttık. Tarih kokan bir sokağımızın daha nefes almasını sağlamış olduk.

Kaldırılan büfeleri Askeri Gazino arkasındaki Ali Sabri İş Merkezinin hemen yanında eski balıkçıların bulunduğu alana taşıyoruz. O bölgenin de hazırlıklarını bitirdik. En kısa sürede o bölgede tekrar büfeler faaliyetlerine devam edecekler. Yine bu alanda Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından kaldırım çalışması tamamlanarak, diğer kısım Dudayev Parkımıza dâhil edilecek. Bölge esnafımızın da talepleri doğrultusunda bu alanı güvenli ve açık bir bölge haline getirdik. Şehrimize hayırlı olsun
."
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]