• 0

29 Kasım 2021, 21:35 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Başkan Hançerli'nin katılımıyla Erbaa'lılar kahvaltıda bir araya geldi

Başkan Hançerli'nin katılımıyla Erbaa'lılar kahvaltıda bir araya geldi

Tokat, Erbaa Dernekler Federasyonu'na (ERDEF) üye köy derneklerinin eski ve yeni Başkanları düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler. Kahvaltıda hemşerilerini yalnız bırakmayan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Yenikapı'da düzenlenecek Tokat Tanıtım Günlerinin yapılacağını söyleyip aksaklığı çözmek için çalışacağım dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

ERDEF tarafından 28 Kasım 2021 Pazar günü Avcılar’da bir Cafe’de kahvaltılı istişare toplantısı düzenlendi. Düzenlenen kahvaltının sponsorluğunu Can Erenler Arsa Ofisi yaptı. Toplantıya federasyona bağlı 50 civarı derneğin eski ve yeni dernek Başkanları ile Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, meclis üyesi İsmet Çelik, Erbaalı iş insanı Halis Din, sanatçı Ayşegül Pınar, TOSİAD, Tempo TV ve Can Erenler Arsa Ofisi yönetim kurulu Başkanı Mehmet Yiğit ile gazeteci Bayram Güvercin katılımı gözlendi.
 
 
ERDEF yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Koyuncu yaptığı açılış konuşmasında, federasyonumuzun daha güzel yerlere gelmesi için yönetim kurulumuz büyük bir mücadele içerisinde sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda sizler ile bugün bir arada olmak istedik. Amacımız, bir hedefimiz var. Hedefimiz, Erbaa Dernekler Federasyonu olarak bir mekân alma düşüncesiyle yola çıktık, bir araya gelebileceğimiz, kültürümüzü yaşatabileceğimiz bir mekânımız olsun istiyoruz" dedi. Toplantının kalan bölümünde dernek Başkanları ile konu hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.
 
Toplantıda konuşan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli Yenikapı’da yapılacak Tokat Tanıtım Günleri için STK’larımız arasında ufak bir pürüz var deyip bunla ilgili ortak nokta bulmaya çalışacağını söyledi. Hançerli Belediyenin devam eden projeleri ve yeni çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kendisinin de uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında görev yaptığını söyleyen Hançerli birlik beraberlik için STK’ların önemine değindi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Seyhanlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.076 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]