• 0

30 Kasım 2021, 19:23 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Yücel Bulut, 'Vatandaşların beklentisini Bakan'a ilettik'

Yücel Bulut, 'Vatandaşların beklentisini Bakan'a ilettik'

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile biraraya geldi. Tokat'ın ulaşım yatırımlarının ele alındığı ziyaret için Yücel Bulut, 'Tokat halkının ulaşım konusundaki sıkıntılarını ve beklentilerini Bakan'a ileterek bir dizi istişarelerde bulunduk" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile bir araya gelerek Tokat'ın ulaşım yatırımları üzerine istişarelerde bulundu.
 
Yücel Bulut Bakan Adil Karaismailoğlu ile yaptığı görüşmeye dair, 'Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu'nu ziyaretimizde, İlimizin ulaşım yatırımlarıyla ilgili güncel bilgi paylaşımında bulunarak ihtiyaçlarımızı paylaştık. Tokat Almus Karayolu dahil olmak üzere 'Tokat Karayolu Ağı' ile ilgili çalışmalar ve vatandaşımızın beklentilerini kendisine birkez daha aktardık. İnşallah ocak ayı içerisinde Tokat Havalimanı'mızın Cumhurbaşkanı'mızın da katılımıyla gerçekleşmesinin planlandığı müjdesini de verdi. Kendisine teşekkür ediyorum.' dedi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]