• 0

01 Aralık 2021, 18:19 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Başkan Yılmaz, Milletvekili Arslan'ı 'Tokat Günleri'ne davet etti

Başkan Yılmaz, Milletvekili Arslan'ı 'Tokat Günleri'ne davet etti

TOKKON Başkanı Ahmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan'ı "Tokat Günleri" programına davet etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
TOKKON Başkanı Ahmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan'ı makamında ziyaret ederek 16-19 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı'nda yapılacak olan "Tokat Günleri" programına davet etti.
 
 
Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, TOKKON Başkanı Ahmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri'nin ziyaretlerinden son derce memnun kaldıklarını ve davete icabet edeceklerini söyleyerek: '16-19 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında yapılacak olan "Tokat Günleri" programına davetiyemizi #TOKKON Başkanı Ahmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden aldık. Hemşehrilerimizle bir araya gelmek üzere bu güzel davete icabet edeceğiz inşallah. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz." dedi.
 
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]