• 0

01 Aralık 2021, 18:30 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Başkan Aldemir, '8 Ocak Tokat için tarihi bir gün olacak'

Başkan Aldemir, '8 Ocak Tokat için tarihi bir gün olacak'

Ak Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir 8 Ocak 2022 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile Tokat Havalimanının açılacağını ve Hava ulaşımının başlayacağını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
2018 yılında eski havalimanının yanında başlanan yeni havalimanı inşaatı  büyük ölçüde tamamlandı. Ak Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir 8 Ocak'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile havalimanının hizmet vermeye başlayacağını ve bunun öncesinde idari ve teknik kadrolar ile görüşme yaparak Tokat Havalimanı ulaşımı için hazır olduklarını belirtti.
 
TOKAT HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK

Tokat'ın hanlarıyla, hamamlarıyla, kervansaraylarıyla, kayak merkeziyle, kaplıcalarıyla, tarihi kent olma özelliğiyle, Kanal Tokat’ıyla büyük bir turizm merkezi, bir kültür merkezi olduğunu belirten Cüneyt Aldemir, "8 Ocak'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile Tokat Havalimanı açılacaktır. Havalimanları şehirleri bir adım öne çıkaran çok önemli yapılar. Bu yönüyle de Tokat'ımız da yıllardan beri arzu ettiği havalimanına inşallah çok kısa bir süre sonra kavuşmuş olacak. İdari ve teknik kadro ile görüşmelerimizi yaptık. Şehrimizin her alanda hak ettiği yere gelebilmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.141 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]