• 0

02 Ocak 2018, 21:52 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Elektrikçiler Odası 'Yeniden Mehmet Bekçi' Dedi

Elektrikçiler Odası 'Yeniden Mehmet Bekçi' Dedi

Tokat Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası seçimlerini yeniden kazanan Mehmet Bekçi, "Her şey esnafımız için" diyerek Birlik Başkanlığı'na aday olduğunu ilan etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası seçimlerini yeniden kazanan Mehmet Bekçi, "Her şey esnafımız için" diyerek Birlik Başkanlığı'na aday olduğunu ilan etti.
 
 
Tokat Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası seçimleri, delegelerin çoğunluğunun sağlanması üzerine gerçekleştirildi. Tokat Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği'nde mevcut Başkan Mehmet Bekçi ile başkan adayı Murat Pusat arasında gerçekleşen seçimlerin galibi, mevcut başkan Bekçi oldu.
 
Kongre konuşmasında esnafın krediye rahat ulaşması için Esnaf Kefalet Kooperatifi'ni kurduklarını ve milyonlarca liralık krediyi esnafa kullandırdıklarını anlatan Mehmet Bekçi, "Esnafımızın rahatça kredi kullanması için kurduğumuz Kredi ve Kefalet Kooperatifimiz, şartlarını yerine getiren her esnafımıza kredi kullandırtmıştır." dedi.
 
İŞGEM'i Tokat'a kazandırdıklarını belirten Bekçi, yeni dönemlerinde de esnafın hayatını kolaylaştıracak her türlü projeyi hayata geçireceklerini kaydetti.
 
Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları veren Mehmet Bekçi, herkesi kucaklayarak esnafa hizmet etmeye devam edeceklerini bildirdi. Tokat Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanlığı seçimini kazanan Mehmet Bekçi, oda seçimlerinin tamamlanması sonrasında yapılacak olan ve hali hazırda Başkanlığını yaptığı Tokat Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanlığı seçimlerinde de yeniden aday olacağını sözlerine ekledi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]