• 0

02 Ocak 2018, 22:23 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP İl Başkanı Çalışkan'dan Meral Akşener'e Tepki

MHP İl Başkanı Çalışkan'dan Meral Akşener'e Tepki

MHP İl Başkanı Onur Çalışkan sosyal medya hesabınadan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki gösterdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, sosyal medya hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e tepki gösterdi.
 
 
MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, ”Akşener'in Tokat'ta yasa dışı silahlı eğitim kampı var iddası son derece mesnetsiz, son derece üzücü ve son derece deli saçması olmaktan öteye gitmemektedir.
 
Böyle bir iddia varsa iddia sahibi iddiasını ispatlamakla mükelleftir. Zira Osmanlı devletinin bile, devlete sadakatini tescilleği tek il olan Tokat'ta illegal yapılamaların silahlı eğitim alması söz konusu dahi olamaz.
 
Tokat'ı Filistin, Irak ve Suriye gibi yaşadışı örgütlerin var olduğu yerlerle bir tutmak kabul edilemez. Tokat halkı bırakın askeri, polisi, devletin bekçisini dahi Devlet olarak görüp saygıda kusur etmeyecek inceliğe sahip, yasalarına ve devletine son derece sadakatli bir halktır.
 
Bu manasıyla Tokat'ta böyle bir yapının varlığını ifade etmek herşeyden önce Tokat halkına ağır bir hakarettir.
 
Böyle ağır bir iddia tabiki kuru kuruya söylenmiş bir söz olmanın da ötesindedir. Zira Türkiye de devlete olan güveni derinden sarsma ve tedirginliği artırmak amaçlanmıştır.
 
Ancak iddiaya konu il seçimi son derece yanlış ve anlamsız kaçmıştır. Tokat haklının böyle bir iddayı kabul etmesi ise asla mümkün olmayacağı gibi bu iddayı unutmasıda mümkün değildir.” şeklinde tepkisini gösterdi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]