• 0

08 Ocak 2018, 23:13 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Ağabeyiniz Olarak Kapım Her Daim Sizlere Açık'

Başkan Eroğlu, 'Ağabeyiniz Olarak Kapım Her Daim Sizlere Açık'

Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği'nin (TOFSAD) ortaklaşa düzenlediği "Sosyal Farkındalık" etkinliği, Tokat Belediyesi İbn-i Kemal Mahalle Konağı'nda gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği'nin (TOFSAD) ortaklaşa düzenlediği "Sosyal Farkındalık" etkinliği, Tokat Belediyesi İbn-i Kemal Mahalle Konağı'nda gerçekleştirildi.
 
 
Etkinliğe Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, Milli Parklar İl Müdürü İhsan İkinci, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, TOFSAD Üyeleri, Sevgi Evleri yöneticileri ve öğrencileri katıldı.
 
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencileri tarafından müzik dinletisi ile başlayan programda Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yaptığı konuşmada, “Hepimiz Ülkemizi vatanımızı ve toprağımızı seven insanlarız. Çok çalışmalı birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Önümüzdeki yıllarda her ne olursa olsun işinizi çok sevin işinizi iyi yapın. Alın terinizi son dalmasına kadar bu vatana bu toprağa bu insana vermekten düşer. Ben sizlerin ağabeyi olarak kapımız sizlere her zaman açıktır. Her daim sizin hizmetkârınız oluruz. Sizleri bekliyoruz. TOFSAD’ımıza ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze böyle güzel bir ortamı sağladıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman yaptığı konuşmada, “Biz büyük bir aileyiz. Sosyal dayanışmanın güzel bir örneğini bugün ki etkinlikle yaşıyoruz. TOFSAD ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen güzel bir etkinlikte sizlerle beraberiz. Üniversitemiz Devlet Konservatuvarımızın öğrencilerinin güzel türküleri ile salona girdik ve etkinliğe katıldık. Ben bu etkinlik için emek vererek hazırlıklar yapan herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah benzer etkinliklerle bir araya geliriz.” ifadelerine yer verdi.
 
TOFSAD Başkanı Sefa Genç de konuşmasında şunları kaydetti: “Bizler her alanda çalışmalar yaparak gerek ilimize, gerekse ülkemize örnek projelerle sesimizi duyurmayı hedefliyoruz. Bugünde Sevgi Evlerindeki kardeşlerimizle bir araya gelerek aile ortamında güzel bir etkinlik yapmayı hedefledik. Gerek dernek yönetimimiz gerek Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz, gerekse üyelerimizin destekleri sayesinde hedefimize ulaştık.  TOFSAD olarak bu tür etkinlikleri çoğaltacağız. Ben TOFSAD ailemize destek veren Sayın Valimiz Dr. Ömer Toraman’a, Belediye Başkanımız Sayın Eyüp Eroğlu’na emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”
 
Konuşmaların ardından TOFSAD yönetimi ve üyeleri tarafından Sevgi Evleri gençleri için hazırlanan kitaplar gençlere dağıtılarak, hazırlanan yemekler ikram edildi. 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]