• 0

07 Mart 2022, 14:38 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, 'Halk Günü Toplantısı' yaptı

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, 'Halk Günü Toplantısı' yaptı

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan tarafından "Halk Günü" Toplantısı yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kaymakam  İlhami Doğan istek, sorun, ihtiyaç ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği "Halk Günü" toplantılarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kaymakam  İlhami Doğan, toplantıya katılan vatandaşların tek tek sorun, şikayet ve taleplerini dinleyerek ilgili kurum müdürlerine de talimatlar vererek, vatandaşların ilettiği sorun, şikayet ve taleplerine çözüm bulunmasını istedi.
 

"VATANDAŞLARIMIZI GÜLER YÜZLE KARŞILIYOR SAMİMİYETLE DİNLİYORUZ"

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan"Halkımızın gerek genel kamu hizmetlerinin kapsamıyla gerekse tamamen özel durum ve şahsi meseleleriyle ilgili her türlü sorun, sıkıntı ve taleplerini baş başa yaptığımız görüşmelerle doğrudan kendilerinden dinleme fırsatı bulduğumuz halk günü toplantılarında, elimizdeki imkanlar doğrultusunda çözebileceğimiz sorunları çözüyor, çözemediğimiz konularda ise vatandaşlarımıza yol-yöntem gösterme şeklinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.Vatandaşlarımızı güler yüzle karşılamış ve samimi ilgiyle dinlemiş olmamızdan ötürü mutlu ayrıldıklarını görüyor ve biz de buna vesile olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]