• 0

19 Mart 2022, 14:27 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Başkan Özcan, 'Değerlerimizi gelecek nesillere aktarıyoruz'

Başkan Özcan, 'Değerlerimizi gelecek nesillere aktarıyoruz'

Tokat-Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü ortak projesi olan "Bir Değer Bir Nesil"projesinin protokolü imzalandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar Kırkkızlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından geliştirilen, Niksar Belediyesi-Niksar Kaymakamlığı-Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortak olunan "Bir Değer Bir Nesil" projesinin protokolü imzalanarak hayata geçirildi. Proje hakkında Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "Kaybolan değerlerimiz topluma tekrar kazandırılacak" dedi.
 

"DEĞERLERIMİZ YAŞAM KÜLTÜRÜ HALİNE GELECEK"

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "Kırkkızlar Mesleki Teknik Anadolu Lisemiz tarafından geliştirilen ve Kaymakamlığımız, Belediyemiz ile Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortak olduğu Bir Değer Bir Nesil Projesi’nin protokolünü imzaladık. Projeyi geliştiren okul müdürümüz Dursun Özyurt ve Çocuk Gelişimi Öğretmeni Esra Şahin’i kutluyorum.

Projemiz ile hedeflerimiz; Kaybolan değerleri özellikle yeni nesillere aktararak tekrar topluma kazandırmak. Değerleri yaşam kültürü haline getirmek. Öğrenciler ile öğretmenler arasındaki ilişkileri sadece akademik yönden değil sosyal yönden de geliştirmek. Öğrencilerin kendilerini, düşüncelerini ifade edebilme becerilerini geliştirmek. Hayırlı olsun" dedi.
 
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.064 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]