• 0

26 Ocak 2018, 11:54 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Anadolu Basın Yayın Birliği Maraş'da Toplandı

Anadolu Basın Yayın Birliği Maraş'da Toplandı

Anadolu Basın Yayın Birliği Toplantılarına Maraş'da Devam Etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Anadolu Basın Yayın Birliği Toplantılarına Maraş'da Devam Etti.
 
 
Anadolu Basın Yayın Birliği, Kahramanmaraş ABYB Şube başkanı Kökhan Şahin’in ev sahipliğinde toplandı. Vali, Belediye Başkanları, Rektörlük, Sanayi ve Ticaret Odaları İle Buluşuldu.
 
Ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü onuruna gerçekleştirilen yemek programına Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci, Rektör Yardımcıları ve üniversite üst düzey yöneticilerinin yanı sıra Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aslan Deveboynu, Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkanı Salih Ergül, Tokat Anadalu Basın Yayın il temsilcisi Yakup orakçı,ulusal ve yerel basın temsilcileri ile farklı illerde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
 
 
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]