• 0

27 Ocak 2018, 16:44 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Toraman Restorasyon Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Vali Toraman Restorasyon Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Vali Dr. Ömer Toraman, İspirli Konağı, Alipaşa Camii, Canikli Konağı, Mevlevihane, Musluağa Köşkü, Yüksek Kahve Demokrasi Müzesi Çalışmalarını Yerinde İnceledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Vali Dr. Ömer Toraman, İspirli Konağı, Alipaşa Camii, Canikli Konağı, Mevlevihane, Musluağa Köşkü, Yüksek Kahve Demokrasi Müzesi  Çalışmalarını Yerinde İnceledi.
 

Vali Dr. Ömer Toraman beraberinde Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Vakıflar Bölge Müdürü Yılmaz Kılınç, Kültür ve Turizm İl Müdürü Adem Çakır ile restorasyonu devam eden İspirli Konağı, Alipaşa Camii, Canikli Konağı, Mevlevihane, Musluağa Köşkü restorasyon çalışmaları ve bahçe düzenlemeleri, Yüksek Kahve Demokrasi Müzesi ve cafe restore çalışmalarını yerinde inceleyerek, ilgililerden restorasyon çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]