• 0

30 Ocak 2018, 17:31 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat Gençlik Merkezi Üyeleri'nden Kızılay'a Kan Bağışı

Tokat Gençlik Merkezi Üyeleri'nden Kızılay'a Kan Bağışı

Türk Kızılay'ı yetkilileri tarafından kış aylarında yaşanan kan stoklarında ki azalmanın önüne geçilmesine yönelik yapılan açıklamaya Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi duyarsız kalmadı ve kan bağışında bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Kızılay’ı yetkilileri tarafından kış aylarında yaşanan kan stoklarında ki azalmanın önüne geçilmesine yönelik yapılan açıklamaya Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi duyarsız kalmadı ve kan bağışında bulundu.
 
 
Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen kan bağışı etkinliğine Tokat Gençlik Merkezi Müdürü Kazım Elmas ve Gençlik Merkezi gönüllüleri katıldı.
 
Gençlik Merkezi Müdürü Kazım yaptığı açıklamada, “Bizler Türk Kızılay’ı Genel Başkanımız Dr. Kerem Kınık Beyefendinin kış aylarında azalan kan stoklarımız için yapmış olduğu çağrıya Tokat gençliği olarak duyarsız kalamazdık” dedi.
 
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü harekâtta görevli askerlerimize de destek için kan bağışında bulunabileceklerini belirten Kazım, “Bizler de‘bir damla kan bir can’ diyerek Tokat Gençlik Merkezi ve genç gönüllüler olarak buraya geldik. Kızılay’a kan vereceğiz. İnşallah memleketimiz için hayırlı olur” dedi. 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.045 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]