• 0

12 Nisan 2022, 18:39 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Akarçay Belediyesi'nde çok amaçlı konut projesi

Akarçay Belediyesi'nde çok amaçlı konut projesi

Tokat-Almus-Akarçay-Görümlü Belediyesi daha önce başlatılan ve devam eden çok amaçlı konut projesi ihaleye çıkartılacak.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Akarçay-Görümlü-Armutalan Belediyesi tarafından başlatılan ve devam eden çok amaçlı konut projesi ile Kasaba'da ev yeri olmayan vatandaşların taleplerinin giderilmesi, Misafirhane ihtiyacının karşılanması ve Belediye'ye ait araç  garajı ve depo alanı gibi ihtiyaçların karşılanması için geliştirilen proje 06/05/2022 tarihlerinde ihaleye çıkartılacak.


Projenin detayları ise giriş katı Akarçay-Görümlü-Armutalan Belediyesi'ne ait araç garajı, malzeme deposu ve işyerleri olarak kullanılacak, üst katlar ise 13 adet 1+1 (53,75 m2), 7 adet 2+1 m2 (107,50 m2) olarak planlanmıştır. Projede 750 m2 park alanı yer alacak ve 1+1 dairelerden 2 tanesi misafirhane olarak ayrılacaktır.
 

HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ

Akarçay-Görümlü-Armutalan Belediye Başkanı Ali Cezmi Güneş, "Biz geçtiğimiz yıllar boyunca, Akarçay'daki çalışmalarımızı, projelerimizi ve yatırımlarımızı her geçen gün artırdık. Belirlediğimiz hedeflere vaktinden önce ulaştık ve hemen akabinde yeni hedefler belirledik. Bu hedeflerimize de emin adımlarla yürüyoruz” ifadelerini kullandı.
 
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]