• 0

13 Nisan 2022, 20:23 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Eroğlu, Ramazan ayında mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor

Eroğlu, Ramazan ayında mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ramazan ayında Mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erenler Mahallesi 3. sokakta, iftarı bekleyen mahalle sakinlerini ziyaret ederek, hal ve hatırlarını soran Başkan Eroğlu, Kadriye Bakan teyzenin isteğini anında çözerek, bölge sakinlerinin istek ve taleplerini yerine getirdi.
 
Ramazan ayında mahalle ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Erenler Mahallesi 3. Sokak’ta doğalgaz gelmesi için çalışma başlatılmasını talep eden bölge sakinlerinin isteğini yanıtsız bırakmadı. Mahalle sakinlerinin yanında Tamdaş Yetkilisi Ahmet Cansız’ı telefonla arayarak konuyla ilgili bilgi alan Başkan Eroğlu, Erenler Mahallesi 3. Sokak’ta inceleme yapılarak, doğalgaz çalışmasının başlatılması için talimat verdi.
 
 
Vatandaşların taleplerinin her zaman öncelikli olduğunu belirten Başkan Eroğlu; “Ramazan ayında mahallelerimizi ziyaret etmeye, iftar vaktini bekleyen vatandaşlarımızla hasbihal etmeye devam ediyoruz. Bugün Erenler Mahallesi’ndeyiz. İftarı bekleyen çocuklarımızın neşesine eşlik ettik. Büyüklerimizi, hasta ve yaşlılarımızı ziyaret ederek dualarını aldık. Mahalle ziyaretimiz sırasında Kadriye Bakan teyzemizin isteğini dinledik ve konuyla ilgili Tamdaş firma yetkilisinden bilgi aldık. Bizim görevimiz halkımıza gönülden hizmet etmektir. İnşallah daha güzel bir Tokat’ı inşa etmeye, gönüller almaya devam edeceğiz. Bizlere kapılarını ve gönüllerini açan bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]