• 0

02 Şubat 2018, 17:45 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Türkiye 2.cisi Edebiyat Öğretmeni Mahmut Hasgül Başarı Belgesini Aldı

Türkiye 2.cisi Edebiyat Öğretmeni Mahmut Hasgül Başarı Belgesini Aldı

Türkçeyi Doğru ve Güzel Kullanma Makale ve Deneme Yarışmasında 'Yeni Medeniyet Kurgusunda Türkçenin Yeri ve Yeterliliği' başlıklı makalesi ile Türkiye ikincisi olan Gaziosmanpaşa Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mahmut Hasgül başarı belgesini Vali Dr. Ömer Toraman'dan aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkçeyi Doğru ve Güzel Kullanma Makale ve Deneme Yarışmasında “Yeni Medeniyet Kurgusunda Türkçenin Yeri ve Yeterliliği” başlıklı makalesi ile Türkiye ikincisi olan Gaziosmanpaşa Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mahmut Hasgül başarı belgesini Vali Dr. Ömer Toraman’dan aldı. 

Milli Eğitim Bakanlığı ve Türk Dil Kurumu işbirliğinde düzenlenen ‘Dilimiz Kimliğimizdir’ konulu öğretmenler ile resmi ve özel bütün ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Türkçeyi Doğru ve Güzel Kullanma Makale ve Deneme Yarışmasına ‘Yeni Medeniyet Kurgusunda Türkçenin Yeri ve Yeterliliği’ başlıklı makalesi ile katılan Tokat Gaziosmanpaşa Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mahmut Hasgül Türkiye ikincisi  oldu. 
 
İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı beraberinde Vali Dr. Ömer Toraman’ı makamında ziyaret eden Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mahmut Hasgül, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gönderilen başarı belgesini Vali Toraman’dan aldı. 
 
Vali Toraman, Edebiyat Öğretmeni Mahmut Hasgül’ü tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.046 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]