• 0

17 Mayıs 2022, 16:09 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat Gazeteciler Cemiyeti, 'Hüznümüz vardı'

Tokat Gazeteciler Cemiyeti, 'Hüznümüz vardı'

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer'in kaleminden...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bir kez daha vefanın ne olduğunu gösterdi. En yakın çalışma arkadaşı Vali Dr. Ozan Balcı için düzenlediği "veda gecesi" adeta vefa ve hüzün gecesine döndü. AK Parti Milletvekilleri Av. Yusuf Beyazıt ile Av. Mustafa Arslan, MHP Milletvekili Av. Yücel Bulut başta olmak üzere, ilçe ve belde belediye başkanları, partilerimizin il ve merkez ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri, bütün STK Başkanları, kısaca; bu ilin yönetiminde söz sahibi herkes Vali Ozan Balcı'ya haklarını helal etmek ve helallik almak için gelmişlerdi. İşeri Tesislerinin 800 kişilik Mavi Salonu tıklım tıklım doluydu.
 

Van'a Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atanan Dr. Ozan Balcı için düzenlenen, 33 yıldır bu şehir ve ilde efsane vali olarak konuşulan merhum Recep Yazıcıoğlu'nun isminin yanına altın harflerle ismini yazdıran, Tokatlıların yüreğinde yer alan ve çalışmalarıyla bütün Türkiye'de ismini bayraklaştıran bir değerin, Tokat Valisi Ozan Balcı hüznünü yaşadık veda yemeğinde. Herkesin yüzündeki hüzün ve gözlerindeki yaş, aslında herşeyi çok iyi anlatıyordu. Vali Ozan Balcı, tüm Tokatlıların hayatında derin iz bırakmıştı.

Tokat Gazeteciler Cemiyeti olarak, kendisinin de çok sevdiği ve turizm merkezi yapmak için ürettiği projeleri olan Ballıca Mağarası Rölyefini, Tokat Medyasına destek ve katkılarından dolayı teşekkür ifadesiyle takdim ettim. Allah yolunuzu açık etsin sayın valim...
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.045 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]