• 0

20 Mayıs 2022, 01:27 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Milletvekili Bulut, Tokat'ın yol sorunlarını TBMM'ye taşıdı

Milletvekili Bulut, Tokat'ın yol sorunlarını TBMM'ye taşıdı

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat-Niksar yolunda meydana gelen trafik kazası sebebiyle bölgedeki yol sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'na taşıdı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Bu Tokat'tan Niksar yönüne giden ve su arıtma tesisinde çalışan işçileri taşıyan minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitiren Mesut Öjbe ve Serhat Altay'a Allah'tan rahmet dileyen Yücel Bulut, “Bu vesileyle birçok kazaya sebebiyet veren bir başka yol hattına dikkat çekmek istiyorum. Yaklaşık 30 köyümüzün doğrudan kullanmakta olduğu ve de Reşadiye-Almus ile Reşadiye-Doğanşar hattını birbirine bağlayan, ana grup yolu olarak kabul edilen Tozanlı yol hattı birçok kazaya davetiye çıkaran ve yıllardır bakımsız bir şekilde bırakılmış, aşırı virajlarıyla birçok mühendislik hatasını barındıran bir hâldedir” dedi.

ÖDENEK YETERSİZLİĞİ SEBEBİYLE YENİLENEMEDİ

Yol kalitesinin önemine dikkat çeken Yücel Bulut, “Çok yoğun bir kullanım hattı olmasına rağmen oldukça uzun yıllardır ödenek yetersizliği gerekçesiyle yenilenmemiş, vatandaşlarımız çaresizce bu yolu kullanmaya mecbur kalmıştır. 30 köyümüzü doğrudan ilgilendiren bu yol hattının yenilenmesi Almus, Reşadiye ve Tozanlı bölgesinde yaşayan tüm hemşerilerimizin yıllardır arzu ettikleri beklentileridir” ifadelerini kullandı.
 
Musa ÖZDEMİR / Tokat
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.061 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]