• 0

20 Mayıs 2022, 16:48 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Başkan Ahmet Ziraatçı, 'Biz hepimiz kocaman bir aileyiz'

Başkan Ahmet Ziraatçı, 'Biz hepimiz kocaman bir aileyiz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zile İlçe Başkanlığı, engellilere yönelik olarak farkındalık programı düzenledi. Program sıra dışı etkinliklere sahne oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
 
MHP Zile İlçe Başkanı Ahmet Ziraatçı programda yaptığı konuşmada, engelli bireylere yönelik yapılan çalışmalara değindi ve “Biz bu kardeşlerimizle birlikteyiz. Onların aileleriyle birlikteyiz. Onların sorunları bizim sorunumuz, onların sevinçleri bizim sevincimizdir” ifadelerini kullandı.
 
Ahmet Ziraatçı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Şehirlerimizi engellilere göre dizayn etmeliyiz. İşyerlerinde engelli kardeşlerimize göre çalışma ortamı hazırlamalıyız. Evlerimizi, işyerlerimizi, çalışma ortamlarımızı, şehirlerimizi herkesin mutlu olabileceği, engellerin kaldırılacağı şekilde hazırlamalıyız. Sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz. Ancak böyle bir durumda huzur ortamı oluşur. Bu etkinliğimize katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”
 
 

Zile Engellilere Meslek Kazandırma Dayanışma Derneği Başkanı Halil İçcan da konuşmasında, “MHP İlçe Başkanlığımızın bizler için yapmış olduğu Farkındalık Programına Derneğimiz olarak katılım sağladık. Böylesine anlamlı ve bizler için çok önemli etkinliği yapan öncelikle MHP İlçe Başkanımız Sayın Ahmet ZİRAATÇI bey ve Yönetimine Şahsım ve Derneğimiz adına Teşekkür ederim” dedi.

Sloganların “Biz bir aileyiz” şeklinde olduğunu bu doğrultuda hareket ettiklerini anlatan Halil İçcan, “Fakat biz gördük ki, biz kocaman bir aileymişiz. Bizim ne zaman bir ihtiyacımız olsa başkanımız karşılamıştır. Ne zaman birlikte hareket etmek istesek yanımızda olmuştur” ifadelerini kullandı.

Farkındalık eğitiminde engelli ve ailelerine yönelik konuşmalar ve etkinlikler gerçekleştirildi.
 
 
 
 
 
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]