• 0

21 Mayıs 2022, 23:44 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Hatipoğlu, 26 yıl sonra ilk görev yaptığı İlçe Reşadiye'de

Hatipoğlu, 26 yıl sonra ilk görev yaptığı İlçe Reşadiye'de

Vali Numan Hatipoğlu, ilk ilçe ziyaretini 1996 yılında kaymakam vekili olarak görev yaptığı Reşadiye ilçesine gerçekleştirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Reşadiye Kaymakamı Talat Tabur, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz ve ilçe protokolü  tarafından karşılanan Vali Numan Hatipoğlu, kaymakamlık ve belediye ziyaretlerinde bulundu. İlçede çeşitli temaslarda bulunan Vali Numan Hatipoğlu, şehit Ömer Yılmaz'ın ailesini ziyaret etti. Şehitlerin ruhuna duaların okunduğu ziyarette Vali Numan Hatipoğlu, "Şehit ailelerimiz, bizim ailelerimiz. Sizler bizim için baş tacısınız. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz." dedi.
 
Vali Numan Hatipoğlu daha sonra İlçe Halk Kütüphanesi, Reşadiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli'nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlçenin doğa harikası mekanlarını gezen Vali Numan Hatipoğlu, Zinav Gölü Tabiat Parkı’nda incelemelerde bulundu.
 
 
İlk Ziyaretini 26 Yıl Sonra İlk Görev Yaptığı İlçeye Yaptı

Vali Numan Hatipoğlu, “26 yıl önce Reşadiye Kaymakam vekili olarak ilk defa aktif kaymakamlığa başlamıştım. Bugünde Tokat Valisi olarak ilk görev yerim olan Reşadiye ilçemize ziyarette bulunduk. Ziyadesi ile memnun kaldım. Eski dostlarımızdan bazılarını gördük. Yine o dönemde yapılan çalışmalar vardı. Onların şu anki durumlarını inceledik. Güzel dostluklarımızın olduğu bir yerde, bu sefer farklı bir misyonla görev yapıyor olmak çok önemli ve güzel bir duygu. Bu anlamda bizi bu göreve layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya şükranlarımı ifade etmek isterim. Bizler 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda büyük bir kararlılık içerisinde azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Vali Numan Hatipoğlu’na Reşadiye ziyaretinde Kaymakam Talat Tabur, Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Bahri Bostancı, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe eşlik etti.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.064 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]