• 0

03 Şubat 2018, 23:13 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Tokat Spor Başkanı Ahmet Arat İstifa Etti

Tokat Spor Başkanı Ahmet Arat İstifa Etti

Tokatspor Kulüp Başkanı Ahmet Arat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Tokatspor Kulüp Başkanlığı'ndan istifa ettiğini duyurdu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokatspor Kulüp Başkanı Ahmet Arat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Tokatspor Kulüp Başkanlığı'ndan istifa ettiğini duyurdu.
 
 
Arat açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Sezon başında Tokatspor`umuzu yönetimsiz kalmasın duygu ve düşüncesi ile bir birinden değerli aralarında daha önceden de başkanlık yapan arkadaşlarımızla birlikte bir yönetim kurulu oluşturduk. İlk Yönetim kurulu toplantısında en azından yıl sonuna kadar (31.12.2017) benim başkanlık yapmam gerekliliği ortaya çıktı. Bende arkadaşlarımı kırmayıp bu görevi şartlı kabul ettim. Geçirmiş olduğum ciddi rahatsızlığa rağmen bu süre sarfında görevimin başında bulunup elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
 
Hepinizin malumu benim asli görevlerimden en önemlisi Tokat Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığını yürütmem.
 
Yukarıda bahsetmiş olduğum sebeplerden dolayı Yönetim Kurulu Üyeliğim devam etmek şartı ile Tokatspor Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa etmiş bulunmaktayım.

Bu süre zarfında tüm yönetim kurulu üye arkadaşlarıma katkı ve desteklerinden dolayı şahsım ve Tokat halkı adına teşekkür ederim.

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.
AHMET ARAT
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.046 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]