• 0

05 Şubat 2018, 17:00 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Tokat'a Geldi

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Tokat'a Geldi

Tokat'ta bir dizi ziyaretlerde de bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Dr. Ömer Toraman, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Erkek Öğrenci Yurdu ile Mehmet Emin Tokadi Kız Öğrenci yurtlarında öğrencilerle bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ta bir dizi ziyaretlerde de bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Dr. Ömer Toraman, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Erkek Öğrenci Yurdu ile Mehmet Emin Tokadi Kız Öğrenci yurtlarında öğrencilerle bir araya geldi.
 
 
Programlara Ak Parti Tokat Milletvekilleri Av. Zeyid Aslan, Prof. Dr. Coşkun Çakır, Doç. Dr. Celil Göçer, Av. Yusuf Beyazıt, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve  protokol mensupları katıldı.
 
Gençlik ve Spor Bakanı  Dr.Osman Aşkın Bak ise konuşmasında Gençlik ve Spor Bakanlığının Tokat’taki yatırımlarını yerinde görüp, değerlendirip ve geleceğe yönelik projeleri birlikte görüşmek üzere Tokat’ta bulunduğunu söyledi.
 
Tokat’ın sporda başarıları olan bir il olduğunu ifade eden Bakan Dr. Bak, 14 Ocak’ta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Tokat’taki programını hatırlatatarak katıldığı programda bazı değerlendirmelerde bulunduğunu söyledi.
 
Kendisine talimatlarını ilettiğini kaydeden Bakan Dr. Bak, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda Tokatımız için Valimiz, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımız ile gençlik ve spor için devam eden yatırımlar dışında neler yapabilirizi görüşeceğiz kendileriyle. Tokat büyüyüp gelişiyor. Burada stadyumla ilgili değerlendirmemiz olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız o noktada talimat verdi. Spor salonlarıyla ilgili bazı talepler var onları da değerlendireceğiz. Her zaman Tokat’ın taleplerine olumlu baktık. Bundan sonra da olumlu ve destekleyici olacağız. İnşallah hep beraber Tokat ve Tokat’ın gençlerine hizmet edecek şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiririz” dedi.
 
 
Spor ve gençliğin çok önemli olduğunu ifade eden Bakan Dr. Bak, “Gençlerimizin ülkemizdeki gelişmelere ve değerlendirmelere katılımları çok önemli. Onlar için gençlik merkezleri, spor salonları, yüzme havuzları, sahalar yapıyoruz. Amatör spor kulüplerine destek veriyoruz. Tokat’a ciddi destekler veriyoruz ama dediğimiz gibi gözden geçirelim eksikler varsa onları giderelim istedik. Bazı tesislerimiz eskidi.  Onları yenilememiz lazım. Onların yerine daha iyilerini daha modernlerini yapmamız lazım. Türkiye Dünyada spora en fazla destek veren ve tesis yapan bir ülke” diye konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.048 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]