• 0

31 Mayıs 2022, 15:35 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Başkan Özdilek Özcan'dan 'Halk Günü'

Başkan Özdilek Özcan'dan 'Halk Günü'

Tokat-Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, halk gününde ilçe sakinleriyle bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksarlıları bizzat makamında ağırlayan Başkan Özcan, "Halk Günü" buluşmalarında bir kez daha hemşehrilerimizle bir aradayız. Hemşehrilerimizin taleplerini, belediyemizden beklentilerini dinleyip çözüm üretmeye devam ediyoruz" dedi.
 
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, halkın doğrudan başkana taleplerini aktarma fırsatı bulduğu ‘Halk Günü’ toplantılarının önemine değinen çözüm odaklı ve merkeze insanı alan hizmet vizyonunun önemli bir halkasını vatandaşla yüz yüze görüşmek ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu söyledi.
 
 
İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYORUZ

Katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla, ortak aklı harekete geçirdiklerini, bu bağlamda halk günü toplantılarını da önemsediklerini kaydeden Başkan Özcan, “Biz göreve başlarken ilçemizi halkımızla birlikte yöneteceğimizi, halka rağmen değil, halkla birlikte bir yönetim vizyonu ortaya koyacağımızı belirtmiştik. Hem sahada mahalle mahalle hem de bu gibi toplantılarla hemşehrilerimizle sık sık bir araya geliyoruz. İstişare kültürümüzün önemli bir ayağını da halk toplantıları oluşturuyor. Niksarlı hemşehrilerimizin taleplerini, belediyemizden beklentilerini birebir dinleyip, çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz. Oldukça verimli geçen bu toplantıları ve halk günlerini düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Halk gününde isteklerini ve görüşlerini birebir başkan ve kurmaylarına aktarma fırsatı bulan ilçe sakinleri Başkan Özcan'a teşekkür etti.
 
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]