• 0

06 Şubat 2018, 14:42 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Yılın En'leri İstanbul'da Buluştu

Yılın En'leri İstanbul'da Buluştu

Bu sene 17. Kez düzenlenen Tokat'ın Enleri Ödül töreni, Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa'ya ithaf edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bu sene 17. Kez düzenlenen Tokat'ın En'leri Ödül töreni, Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa’ ya ithaf edildi. 
 
 
İstanbul’da 3 Şubat’ta gerçekleşen ve çeşitli dallarda verilen ödüller, başarılı işadamları, sosyal projeler, STKlar ile gazetecilere verildi. Ödüller belirlenirken hem sahada nabız tutuldu, hem bölgesel anketler yapıldı, hem de telefon aramalarıyla kamuoyu yoklamasıyla ödüllerin verileceği isimler belirlendi.
 
GAZETECİ İNCESOYLUER’E ÖDÜL
 
Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer’e de, bu zamana kadar yaptığı haber, köşe yazıları ve mesleki çalışmalardaki başarısı nedeniyle, Yılın En Başarılı Gazetecisi ödülü verildi.
 
İncesoyluer, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Bu ödülü dağda PKK ile sınır boyumuzda emperyalist güçlerle savaşan Mehmetçiklerimizin yanında ölümü göze alarak görev yapan kahraman gazetecilere armağan ediyorum” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]