• 0

18 Haziran 2022, 16:25 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Hatipoğlu'nun 'Babalar Günü' mesajı

Vali Hatipoğlu'nun 'Babalar Günü' mesajı

Vali Numan Hatipoğlu 'Babalar Günü' kapsamında yazılı bir mesaj yayımladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İnsanlığa lütfedilen en kutsal değerlerden birisi ailedir. Bir toplumun temel taşı olan, toplumdaki dirliğin, düzenin ve barışın sağlanmasında etkin rol oynayan, toplumun gelişmesinde ve ilerlemesindeki en önemli müesseselerden birisi olan aile ise güvendir, dayanaktır, sığınaktır.
 
Toplumun en önemli yapısı olan aile; annelerimizin merhameti, babalarımızın da fedakârlığı  ile varlığını devam ettirir. Fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen babalarımız, verdikleri güvenle aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturur.
 
Babalarımız, vazgeçilmez değerlerimiz, hayat zenginliğimizdir. Babalık, yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren babalarımız sonsuz bir sevgi ve özveriyle bizlere geleceğimize uzanan yolda rehberlik eden öğreticilerimizdir.
 
Büyük bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları başta olmak üzere, hayatımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren, en değerli varlığımız babalarımızın, Babalar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]