• 0

24 Haziran 2022, 23:46 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

İYİ Parti Merkez İlçe STK'ları ziyaret etti

İYİ Parti Merkez İlçe STK'ları ziyaret etti

İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Hakan Karagöllü ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tokat'ta bulunan Sivil Toplum Kuruluşları'na yönelik ziyaret gerçekleştirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Ziyaretler Kapsamında Tokat Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Fehmi Çankaya,Tokat Terziler Odası Başkanı Murat Sarı,Tokat Minibüsçüler Odası Başkanı Ali İbrahim Selimoğlu,Tokat Kahveciler ve İn.Kafeciler Odası Başkanı Kemal Şimşek,Tokat Umum Servis Aracı İşletmeler Odası Başkanı Hüseyin Atasoy,Tokat Bakkallar ve Manifaturacılar Odası Başkanı Şaban Kaya,Tokat Ekmekçiler ve Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Yurtbay ziyaret edildi.

Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretlerde Başkan Hakan Karagöllü , STK’ların bulundukları şehrin lokomotifleri olduğunu söyledi.Ziyaretlerde esnafın sorunları,ekonomi gibi  başlıklar yer alırken, Başkan Hakan Karagöllü'ye STK Başkanları nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve görevinde başarılar diledi.
 
 
STK'LAR HALKA ULAŞMANIN EN ÖNEMLİ YOLUDUR

Başkan Hakan Karagöllü STK ziyaretleri ile ilgili " STK'lara çok önem veriyoruz. Halka ulaşmanın en önemli yollarından biri bu kuruluşlardır.Stk’larımızla bir araya gelerek sorunlarını dinledik istişarelerde bulunduk.Partimiz, sivil toplum kuruluşlarını toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlayan, işleyen demokrasinin ve güçlü devletin vazgeçilmez unsurları olarak görmektedir. Ülkemiz yangın yeri. Esnafımız evine ekmek götürmekte zorlanıyor. Girdi maliyetleri esnafımızın belini büküyor. Esnafımız borç batağında. Bağkur primlerini ödeyemiyor. Esnafımızın sermayesi her gün eriyor.Esnafımız kalkınmadan ülkemizin kalkınması mümkün değil. Esnafımız bu gün işyeri kirasını ve  faturalarını ödemekte zorlanıyor"ifadelerine yer verdi.
 
"İKTİDARIMIZDA TÜM SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GEREKLİ ADIMLAR ATILACAKTIR"

Başkan Hakan Karagöllü" Üretim olmadan düze çıkamayız. Partimiz Milletimizin Huzur ve Güveninin adresi olarak büyümeye, milletimizle el ele olmaya devam edecektir. İYİ Parti iktidarında esnafımızın sorunlarını esnafımızla birlikte çözeceğiz.Her türlü sorunun çözümünde adres artık bu iktidar değil İYİ Parti 'dir. AKP iktidarı sorunları çözme noktasında artık işlevsiz kalmıştır ve İYİ Parti iktidarında tüm bu sorunların çözümü için gereken adımlar atılacaktır. Biz, partili arkadaşlarımızla beraber bir an olsun sokaktan ayrılmayacağız. Esnafımızı, vatandaşlarımızı, gencimizi, yaşlımızı, kadınımızı, tüm vatandaşlarımızı ayrım yapmaksızın ziyaret ederek, yaşadıkları problemlerin çözümü için canla başla mücadele edeceğiz." dedi.
 
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.088 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]