• 0

29 Haziran 2022, 13:12 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, esnaf ve vatandaşlarla biraya geldi

Başkan Eroğlu, esnaf ve vatandaşlarla biraya geldi

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 'Bizim yerimiz sokakta, sahada, gece-gündüz her daim milletimizin yanında olmaktır' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Meydan bölgesinde esnaf ziyareti yapan Başkan Eroğlu, esnafların ve vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Belde ve köy otobüslerinin hareket saatini bekleyen vatandaşlarla çay içerek, hasbihal eden Başkan Eroğlu, “Bizim yerimiz sokakta, sahada, gece-gündüz her daim milletimizin yanında olmaktır. Göreve geldiğimiz günden itibaren gönül belediyeciliği düsturu ile halkımızla yan yana olmaya, esnaflarımızın istek ve taleplerini yerine getirmeye, makam odamızı sahaya taşımaya devam ediyoruz” dedi.
 
 
Başkan Eroğlu, Tokat’ın, tarih boyunca her zaman en önemli ticaret, tarım ve kültür merkezlerinden biri olduğunu belirterek, “Yüzyıllarca yıllık varlıkları, babadan oğula mesleki kültürleri, yepyeni girişimcileri, bitmek bilmez emekleri ve çalışkanlıklarıyla Tokat esnafı bu şehrin damarlarına her zaman kan oldu. Onlarla birlikte olup, hasbihal etmek, dertleriyle dertlenmek, istek ve taleplerini, şehrimize dair düşüncelerini dinlemek, çözüm üretmek bizim için gururdur. Şehrimizin ekonomisine katkı sağlayan, istihdamını artıran bütün esnaflarımıza hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Görevde olduğumuz sürece, esnafımızın hak ve hukukunu gözeten bir yönetim anlayışıyla, işine iş, aşına aş katmaya devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün de yarın da halkımızla, esnafımızla iç içe olacağız” diye konuştu.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]