• 0

15 Şubat 2018, 00:17 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) koordinesinde On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Tokat'ta yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) koordinesinde On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı Tokat’ta yapıldı.
 
 
Dedeman Otel’de yapılan Orta Karadeniz Karadeniz Kalkınma Ajansının 2019-2023 yıllarını kapsamak üzere başlattığı On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantısı, saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. 
 
Tokat Valisi ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Toraman, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’in konuştuğu toplantıda OKA Planlama Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı İbrahim Ethem Şahin planlama çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. 
 
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) On birinci kalkınma planı hazırlıkları kapsamında merkezi düzeyde gerçekleştirilen özel ihtisas komisyonları ve istişare toplantılarının yanında yerel paydaşların, kadınların, gençlerin ve doğrudan vatandaşların kalkınma planı sürecine dâhil olmasının önem taşıdığı ifade edildi. 
 
Toplantıya Vali Dr. Ömer Toraman, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, kaymakamlar, OKA Planlama Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı İbrahim Ethem Şahin, OKA Tokat İl Koordinatörü Mehlika Dicle, ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]