• 0

15 Şubat 2018, 00:52 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Ahmet Arat Tokat Ticaret ve Sanayi Odası'na Yeniden Aday Oldu

Ahmet Arat Tokat Ticaret ve Sanayi Odası'na Yeniden Aday Oldu

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ahmet Arat, nisan ayında yapılacak TSO seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ahmet Arat, nisan ayında yapılacak TSO seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı.
 
 
TSO Başkanı Ahmet Arat, nisan ayında gerçekleşecek olan TSO Başkanlığına adaylığını düzenlediği basın toplantısında açıkladı.
 
Başkan Arat amaçlarının hizmet etmek oluğunu belirterek, "2018 Nisan ayına kadar belki seçim çalışmalarımıza bir süre ara versek de odamız ve şehir ekonomimiz ve sektörleri için çalışmaya odamız projelerinin ve tüm çalışmalarının etkin bir parçası ve aktif katkı koyucusu olamaya devam ettik. Bizler seçimden seçime değil, 365 gün odamız, şehrimiz ve ülkemiz için çalışma ruhuna sahip bir camiayız. Tokat iş dünyası TSO'nun tüm üyeleri bu ruhla kuşkusuz yeni seçim dönemine kadar en iyi bildiği şeye, yani üretime, ihracata, yenilikçiye, girişimciliğe, markalar yaratmaya kısacası şehrini ve ülkesini zenginli olmaya devam edecektir. 2018-2021 döneminde de geçtiğimiz 2 dönemin yükselişini ve başarısını sürdürmek, odamızı daha da ileriye götürmek için öncelikle tarafımızdan yürütülen bu planlı yaklaşımı sürdürmeye ve üyelerimize verdiğimiz hizmetlerin Tokat'ın ekonomik yaşamında ve kentsel gelişiminde sağlıklı ve sürdürülebilir çalışmalar olarak ortaya çıkmasına devam etmeliyiz. Çıktığımız yolun tüm adaylara hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]