• 0

31 Temmuz 2022, 16:50 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Ülkemiz son 20 yılda güzel yerlere geldi'

Başkan Eroğlu, 'Ülkemiz  son 20 yılda güzel yerlere geldi'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Başkan Eroğlu "Ülkemiz güçlü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde son yirmi yılda yapılan çalışmalarla güzel noktalara geldi" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ak Parti Tokat Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle temsilcileri toplantısına katılarak Tokat Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
Başkan Eroğlu toplantıda yaptığı konuşmada ayrıca 2023 seçimleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ak Parti'nin güçlü teşkilat yapısını vurgulayarak başladığı konuşmasında şunları söyledi: "Ülkemiz güçlü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde son yirmi yılda yapılan çalışmalarla güzel noktalara geldi. Hem ülkemizin gelişmesinde hem de Dünya'da söz sahibi olmamızda kendisine yarenlik eden teşkilat mensuplarımızın gayreti liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve kadrolarına güç verdi. Bugünlere kadar gelmemizde teşkilat mensuplarımızın katkıları bizim için çok değerlidir. Bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın riyasetinde sizlerin de gayretiyle bu dava devam ederek, daha güzel noktalara gelecektir' dedi.
 

Tokat Belediyesi olarak Tokat'ın gelişmesi, güzelleşmesi için çalıştıklarını söyleyen Başkan Eroğlu konuşmasına şu ifadelerle devam etti:  “Ak Parti belediyeciliği ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkemize sağladığı kazanımları bizler de aynı vizyonla Tokat'ımızda gerçekleştirmek için gayret ediyoruz. Bir taraftan söz verdiğimiz projeleri hayata geçirirken diğer taraftan mahallelerimizdeki eksikleri gidermeye çalışıyoruz. İnsanlarımızın sorunlarına çözümler üretmeye, şehrimiz insanının mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaları için çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz. Tokat'ımızda sanayi sitemizi inşa ediyoruz. Büyük bir içme suyu barajı yapıyoruz. Gümenek Millet Bahçemiz ile ilgili çalışmalarımız başladı. Önümüzdeki yıl tamamladığımızda Tokat'ımızın hizmetinde olacak, Tokat'ımızın bir güzelliği olarak tamamladığımız projelerimiz arasındaki yerini alacak. Önümüzdeki birkaç ay içerinde Kaledibi kentsel dönüşüm ile ilgili bir atılımız yapacağımızın müjdesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Tamamladığımız birçok projemiz, devam ettiğimiz projelerimiz ve hedeflediğimiz projelerin hayata geçirilmesi ile Tokat'ımızı geleceğe taşımak için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
 
 
Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]