• 0

08 Ağustos 2022, 22:59 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokatlı gazeteci Hakan Erdem, Turgut Aslan ile 15 Temmuz'u konuştu

Tokatlı gazeteci Hakan Erdem, Turgut Aslan ile 15 Temmuz'u konuştu

Tokatlı Gazeteci Hakan Erdem Cumhurbaşkanı Başdaşmanı Gazi Turgut Aslan ile 15 Temmuz'u konuştu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Birçok ünlü isimle yaptığı röportajla bilinen Tokatlı gazeteci Hakan Erdem Eski Terörle Mücadele Daire Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turgut Aslan ile röportajda bir araya geldi.

Adalet Bakanlığı'nın dergisi Değer’in 15 Temmuz özel sayısı için Gazi Turgut Aslan’a misafir olan Erdem, Değer dergisi yazı işleri müdürlüğü görevini yürütüyor.
 

Röportajda Gazi Turgut Aslan ile 15 Temmuz günü neler yaşadığını ve çalışmaları hakkında bilgi alan Hakan Erdem röportajın yakında Değer dergisinde yayınlanacağını söyledi.
 
15 Temmuz gazilerinin ve yakınlarını sürekli ziyaret eden Gazi Turgut Aslan: “Benim ve korumam Hasan Gülhan’ın vurulma olayı bir sıcak çatışma olayı değildir. Silahı olmayan, elleri ve gözleri bağlı olan rehinelerin vurulması herhangi bir darbe girişiminde yaşanan, türünün tek örneği ve alçakça bir eylemdir. Kendilerinin silahlı terör örgütü kabul edilmesine dayanak sağlayan bir devlet adamını öldürmeye kast etmek ve korumasını şehit etmek, FETÖ’nün silahlı bir terör örgütü olduğuna ve 15 Temmuz darbe girişimini FETÖ’nün tertip edip gerçekleştirdiğine dair en büyük delildir.” dedi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]