• 0

10 Ağustos 2022, 16:25 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Milletvekili Arslan, Köy ziyaretlerine devam ediyor

Milletvekili Arslan, Köy ziyaretlerine devam ediyor

Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, şehirdeki çalışmalarının yanı sıra bir taraftan da kırsaldaki vatandaşlarla yaptığı buluşmalara devam ediyor

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ta bulunduğu süre içerisinde vatandaşlarla temasını en yüksek seviyede tutan Ak Parti Tokat Milletvekili Av Mustafa Arslan, bir taraftan şehirdeki çalışmalarına devam ederken, diğer taraftan da kırsal bölgelerde yaşayan vatandaşları köylerinde ziyaret ediyor.
 
Milletvekili Arslan, son olarak İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum ve Ak Parti Tokat il başkanı Cüneyt Aldemir’in de katıldığı ziyaretler kapsamında; Akyurt, Fırındere, Batmantaş, Çat Kasabası, Hanpınar, Sevindik, Kızılöz’de vatandaşlarla buluştu.
 
Vatandaşların taleplerini dinleyen Milletvekili Arslan, aynı zamanda Tokat ve ülke genelinde yapılan yatırım ve çalışmalarla ilgili de bilgilendirme yaptı.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
İnsanların hem ruhuna hem de işitme konusunda sihirli dokunuş
Emel İşitme Merkezlerin Kurucusu ODY Emel Çetin İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.117 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]