• 0

23 Ağustos 2022, 16:50 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Erbaa Belediyesi'nin 'Biriktirdikçe Kazanalım' projesine ödül

Erbaa Belediyesi'nin 'Biriktirdikçe Kazanalım' projesine ödül

Tokat'ın Erbaa Belediyesi Kayseri'de düzenlenen yarışmada 960 proje içinde 'Biriktirdikçe Kazanalım' projesi ile ödüle layık görüldü. Başkan Karagöl "Çevre odaklı projemizin ödüle layık görülmesi gurur verici" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Kayseri'de Kent ve Başkan Dergisi tarafından her yıl düzenlenen yarışma sonuçlandı. 960 projenin yer aldığı yarışmada ödüle layık görülen projeler online oylama ile belirlendi. Ödüle layık görülen projeler için Kayseri'de ödül töreni gerçekleştirildi. Ödül törenine Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl adına İmar İşleri Müdürü Yunus Emre Durak katıldı. Ödul Ak Parti Milletvekili Dr. İsmail Tamer tarafından takdim edildi.
 
Çevre odaklı projeler ürettiklerini ve ödüle layık görünmekten mutluluk duyduklarını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ‘Ödül almak çok güzel bir duygu, ama çevre odaklı bir projemizin ödüle layık görülmesi bizim için çok daha önemli ve gurur verici. Göreve geldiğimiz ilk günden beri her projemizi çevreye duyarlı bir şekilde hayata geçirmeye çalıştık ve bunda da başarılı olduk. Bundan sonraki tüm çalışmalarımızda da çevremize duyarlı olmaya ve çevre odaklı projelerimizi daha da geliştirmeye devam edeceğiz’ dedi.
 
 
Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH INTERNATIONAL GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Waleed Al Sharifi İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]