• 0

01 Eylül 2022, 15:30 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Merkür Holding, Erbaaspor'a sponsor oldu

Merkür Holding, Erbaaspor'a sponsor oldu

Erbaaspor 2022-2023 sezonunda Merkür Holding Erbaaspor olarak mücadele edecek.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaalı iş insanı Merkür Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Din ile Erbaaspor arasında Erbaaspor tesislerinde ana sponsorluk imza töreni gerçekleşti. İmza törenine Tokat MHP Milletvekili Yücel Bulut, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaaspor Başkanı Raif Ünal, Erbaa ile Genel Meclis üyeleri Ali Arslan, Mesut Er, Erbaa MHP İlçe Başkanı Namık Ateşli, Erbaa Gençlik Spor Başkanı Burhan Balcı ve sporcular katıldı.
 

İmza töreninde konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Erbaalı işinsanımız Merkür Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Din Bey ile Erbaaspor arasında imzalanan ana sponsorluk sözleşmesi ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum. Bu sponsorluk antlaşması Erbaaspor’un başarısına önemli bir katkı sağlayacaktır. Erbaaspor’un başarısı da ilçemizin tanıtımında etkili olacaktır. Bu vesile ile  Erbaa Belediye Başkanımız Ertuğrul Karagöl Beyefendiye, Erbaa Spor Ana Sponsorumuz Merkür Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Dim Beyefendiye, Erbaaspor Başkanımız Raif Ünal Beyefendiye ve Erbaa İlçe Başkanımız Namık Ateşli Beyefendiye ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Değerli sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Merkür Holding kurucusu ve Genel Müdür’ü Halis Din imza töreninde yaptığı konuşmada, spora ve eğitime büyük önem verdiklerini, sporun desteklenmesi noktasında hiçbir zaman geri durmadıklarını anlattı. Erbaaspor’un başarısına büyük önem verdiklerini de ifade eden Din, “İnşallah takımımız bu yıl önemli başarılara imza atar. Sporcu kardeşlerime başarılar deliyorum” şeklinde konuştu.
Erbaaspor’un bu yıl önemli başarıla imza atacağını ve bu yolda ciddi çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Erbaaspor Başkanımız Raif Ünal da, “Hep birlikte Erbaaspor’un üst liglere taşıyacağız. Erbaalılar bu yolda bizi yalnız bırakmasınlar, takımlarını desteklesinler. Ayrıca Halis Beye de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
HALİS DİN KİMDİR?
 
Merkür Holding kurucusu ve Genel Müdür’ü Halis DİN, 1976 yılında Tokat’ta doğdu. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık bölümünde tamamlayan DİN daha sonra Sakarya Üniversitesinde Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisansını tamamladı.
 
Sivil Havacılık bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına havacılık sektöründe Yer Hizmetleri alanında yaklaşık 10 yıl tecrübe edindikten sonra 2003 yılında Merkür’ü kuran Halis DİN, başarılı bir iş hayatı yürütmenin yanı sıra çeşitli üniversitelerde Sivil Havacılık bölümünde akademisyenlik yaparak eğitimi her anlamda desteklemeye devam etmiştir. Tecrübelerini ve bilgi birikimini eğitim yoluyla gelecek nesillere aktaran Halis Din, aynı zamanda yıllar içerisinde çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları tarafından sayısız ödüle layık görüldü.




Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH INTERNATIONAL GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Waleed Al Sharifi İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]