• 0

19 Ocak 2023, 15:58 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Türk Tarihi'nden Türk Yüzyılı'nı okumak

Türk Tarihi'nden Türk Yüzyılı'nı okumak

Tokat'ın Erbaa İlçesinde Türk Tarihinden Türk Yüzyılını Okumak Programı yapıldı.Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Erbaa Temsilciliği tarafından Prof. Dr. Alparslan Demir'in konuşmacı olarak katıldığı 'Türk Tarihinden Türk Yüzyılını Okumak' konulu konferansa çok sayıda kişi ve davetliler katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa'da düzenlenen Konferansta Türkiye'nin gelecek yüzyılı üzerine konuşuldu. Bölgesel ve Küresel güç olma yolunda Türkiye Yüzyılı Vizyonu'nun gerçekleşmesi için atılacak adımlar, karşılaşılacak engeller ve mücadeleler konuşmada yer aldı. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, "Önümüzdeki yüzyılın, Türkiye Yüzyılı olacağına inancımız ve güvenimiz tamdır. Artık Türkiye çok daha güçlü bir seviyeye yükselmiştir. Söz dinleyen değil, söz geçiren ve sözünü dinleten; yeri geldiğinde yumuşak gücünü, yeri geldiğinde de caydırıcı vasfını kullanan bir ülke mertebesine çıkmanın haklı gururunu vicdan sahibi her insanımız yaşar hale gelmiştir" dedi.
 
 
SİYASETİMİZ ÜLKEMİZİN HAYRINADIR

Ertuğrul Karagöl "Her fırsatta bilgi ve birikimiyle programlarımıza katkı veren, bilimin ışığında tarihe, günümüze, Türk tarihine çok daha geniş bir perspektiften bakmamıza olanak sağlayan Prof. Dr. Alparslan Demir hocamızı dinledik.

Programın düzenlenmesinde emeği geçen TÜRKAV Erbaa Başkanımız Hasan Öz ve yönetimine, programa katılım sağlayan vakıf üyelerimiz ile MHP Erbaa İlçe Başkanımız Namık Ateşli'ye, Tanoba Belediye Başkanımız Vural Özdemir'e, İl Genel Meclis Üyelerimiz Fahri Yıldırım ve Ünal Umay'a, Erbaa Ülkü Ocakları Başkanımız Mahir Özsoy'a, Türk Sağlık Sen Erbaa Temsilcimiz Mehmet Varol'a, Türk Eğitim Sen Erbaa Temsilcimiz Nuri Çat'a, Türk Diyanet Vakıf Sen Erbaa Temsilcimiz Abdulhadi Uslu'ya teşekkür ediyor; bilgi ve birikimiyle kendisinden istifade ettiğimiz değerli akademisyenimiz Prof. Dr. Alparslan Demir'e şükranlarımı sunuyorum. Cumhur İttifakı'yla her alanda istikrar yakalanmıştır. Başlatılan bu değişim ve atılımları daha ileriye taşımak için geleceğimize hep birlikte sahip çıkacağız.
 
 
Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin ifadesiyle "Cumhur İttifakı, milletimizin hizmetkârı, bütün Türkiye'nin mimarıdır." Siyasetimizdeki samimiyet ülkümüzün uğruna, ülkemizin hayrınadır. Her şey lider ülke Türkiye içindir. Bu yolda bilgimizi, gönlümüzü, dilimizi bir kılmak için buradayız. Tecrübelerimize yeni bir ufuk açmak, 'Türkiye Yüzyılı' vizyonumuzun teşkilat boyutunu kuvvetlendirmek için buradayız. Sürdürülebilirliğin, huzurun, başarının, güven ve istikrarı, üretimin, verimliliğin, her şeyden önemlisi gençlerin ve genç Türkiye'nin yüzyılını gerçekleştirmek için buradayız" dedi.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]