• 0

29 Ocak 2023, 20:27 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Büyük Erbaa buluşması gerçekleşti

Büyük Erbaa buluşması gerçekleşti

Tokat'ın Erbaa İlçesinde düzenlenen etkinlikte başka il ve ilçelerde yaşayan Erbaa'lılar bir araya geldi. Erbaa Belediyesi ile ERDEF derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinlikte Erbaa'lılar bir araya gelerek hasret giderdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Erbaa'da düzenlenen Büyük Erbaa Buluşması etkinliğine Erbaa Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, ERDEF Başkanı Hüseyin Koyuncu ile il dışında ve ilçede yaşayan Erbaalılar bir araya geldi. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, "Sıla-i rahim'i yaşam biçimine dönüştüren memleketlerini her alanda olağanca gayretleriyle temsil eden hemşehrilerimizle Büyük Erbaa Buluşması vesilesiyle bir araya geldik" dedi.
 
Başkan Ertuğrul Karagöl Erbaa'yı kalkındırmak için çalıştıklarını söyleyerek "Sıla-i rahim'i yaşam biçimine dönüştüren memleketlerini her alanda olağanca gayretleriyle temsil eden hemşehrilerimizle Büyük Erbaa Buluşması vesilesiyle bir araya geldik. Erbaa Kaymakamımız İsmail Altan Demirayak ve ilçe protokolümüzle beraber Erbaa Dernekler Federasyonumuzun organizasyonu ile Erbaa'ya gelen hemşehrilerimizi ağırladık. Bölgenin lokomotifi olan şehrimizi kalkındırmak büyüme ivmesini devam ettirmek için samimiyetle çalışıyoruz. İstanbul'da yaşayan, bir ve beraber olma şuuruyla memleketine katkı sağlamak isteyen hemşehrilerimizle buluşmaktan büyük mutluluk duyduk. Büyük Erbaa Buluşmasının gerçekleşmesinde emeği geçen ERDEF Başkanımız Hüseyin Koyuncu'ya onun nezdinde bütün dernek başkanlarımıza ve üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.110 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]