• 0

05 Şubat 2023, 22:24 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Yücel Bulut, 'Niksar sevgidir, Muhabbettir'

Yücel Bulut, 'Niksar sevgidir, Muhabbettir'

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut Tokat'ın Niksar ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Yücel Bulut Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar Ticaret Odası Başkanı Vedat Ülker, Niksar Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salim Ersin ile Niksar esnafını ve Niksarlı vatandaşlar ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Niksar'da gerçekleştirdiği ziyaretlerde Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan'ı ziyaret etti. Belediye çalışmaları hakkında bilgi alarak teşekkür eden Yücel Bulut Niksar Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Başkanı Salim Ersin'i de ziyaret ederek Niksar esnafının güncel sorunları hakkında bilgi aldı . Niksar Esnafı ile de bir araya gelen Yücel Bulut Niksar'da esnaflarımızı ve hemşerilerimizi ziyaret ettik.

Yüzyılların birikimiyle erdemin, faziletin ve medeniyetin başkenti Niksar'ın güzel yürekli evlatlarıyla kucaklaştık" dedi.
 
 
İRADENİN ADI CUMHUR İTTİFAKI SAHİBİ İSE MİLLETİMİZDİR

MHP Tokat İl Başkanımız Mustafa İpek, Niksar İlçe Başkanımız Azmi Yıldırım ve yöneticilerimizle birlikte, Niksar Belediye Başkanımız Özdilek Özcan Bey'i ziyaret ederek, Belediye çalışmaları hakkında kıymetli bilgilendirmelerini dinledik. Niksar Ticaret Odası Başkanı Vedat Ülker ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimizi ziyaret ettik. Niksar Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin kıymetli Başkanı Salim Ersin Ağabeyi ve değerli yönetimini ziyaret ettik. Niksar esnafımızın güncel sorunları hakkında değerli bilgilendirme ve tavsiyelerini dinledik. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Tokat’ımızın her köşesini gezerek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde dinliyor ve çözümüne ilişkin gerek burada gerekse Mecliste çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler vatandaşımızı seçimden seçime değil her fırsatta ziyaret etmeye çalışıyoruz. Çünkü vatandaşımızın düşüncelerini, fikirlerini önemsiyoruz. Memleketimiz belki de tarihindeki en önemli dönemlerinden birisini yaşıyor. Hemen yanı başımızdaki komşularımızdaki gelişmelere hep birlikte şahitlik etmekteyiz.
 
Suriye'de yaşanan iç savaşın sebep olduğu tahribatlar, İran'da meydana gelen karışıklıklar, Kafkaslarda tarihin seyrinin değişmesi, Karadeniz'in kuzeyinde emperyalist güçler tarafından körüklenen savaş, Akdeniz'de suların ısınması. Tüm bu gelişmelerin tam ortasında Allah'ın bizlere bir lütfu olan aziz vatan toprakları, adeta hem insanlık için hem de insanlığın geleceği için umut kapısı haline gelmiştir. Şükürler olsun ki; 2016 tarihinde gerçekleşen 15 Temmuz FETÖ'cü Darbe girişiminin ardından, milletimizin aklıyla, Liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin öncü rolüyle ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın müstesna duruşuyla vücut bulan Cumhur İttifakı tüm bu tehditlere karşı mücadelesini sürdürmektedir.
 
 
Ancak unutulmamalıdır ki; bu mücadelenin yegâne kahramanı sizlersiniz. Yani milletimizdir. Sabrınızla, azminizle, ferasetinizle, duruşunuzla ve ısmarlama oyunları her defasında bozuşunuzla bu mücadelenin kahramanları sizlersiniz. Bilinmelidir ki; hangi ekonomik gelişme olursa olsun, ekonomik suikast girişimleri hangi yandan gelirse gelsin devletimizin vatandaşını ekonomik dalgalanmalar karşısında yalnız bıraktığı hiçbir zaman görülmeyecektir. Emeklilerimizin maaşlarında yapılan yükseltmeler, memurlarımızın maaşlarında gerçekleştirilen artışlar, kadro bekleyen yüzbinlerce vatandaşımızın kadrolarına geçirilmesi, devlete olan vergi borçlarının silinmesi ve yapılandırılması, devletimizin birçok vergi gelirinden feragat etmesi, asgari ücrette tarihin en yüksek artışının gerçekleştirilmesi ve vatandaşlarımızın refah seviyesinde düşüşe sebep olacak gelişmelere karşı önlem alması bu sarsılmaz iradenin tezahürüdür. Bu iradenin sahibi milletimiz, bu iradenin adı ise Cumhur İttifakıdır" dedi.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.158 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]