• 0

07 Şubat 2023, 22:15 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Almus ve Artova, Deprem bölgesi için seferber oldu

Almus ve Artova, Deprem bölgesi için seferber oldu

Almus Belediyesi ve Almus Kaymakamlığı ile Artova Belediyesi ve Artova Kaymakamlığı deprem bölgesi için seferber oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Artova Kaymakamlığı ile Artova Belediyesi koordineli bir şekilde başlattıkları yardım kampanyasında topladıkları yardım malzemelerini deprem bölgesine gönderdi. Artova Belediye Başkanı Lütfü Yalçın "Yaralarımızı Hep Birlikte Saracağız. Gün birlik olma günü diyerek Artovalı vatandaşlarımız tarafından kısa sürede toplanan yardım malzemelerinin ilk kısmını İlçe Kaymakamımız Erkan Atam ile birlikte deprem bölgesine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzce ulaştırılmak üzere sevk ettik. Deprem bölgesindeki yaralı kardeşlerimize acil şifalar, vefat edenlerimize Allah' tan rahmet diliyorum" dedi.

 
 
ALMUS'TA YARDIM KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Almus'ta hayırsever vatandaşlar ve esnaflar tarafından deprem bölgesine gönderilmek üzere başlatılan yardım kampanyası Almus Kaymakamlığı ve Almus Belediyesinin öncülüğünde devam ediyor. Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, "Ülkemizde Deprem afetinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenabı Allah'tan rahmet yaralılara acil şifa diliyorum. Ülkemize ve siz değerli Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunarken Almus Kaymakamlığımızla beraber yürüttüğümüz yardımlaşma, ulaşım ve her ihtiyaç için kurumlarımıza ulaşabilirsiniz" dedi.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.113 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]