• 0

05 Mart 2018, 21:27 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

İYİ Parti Tokat İl Kongresi yapıldı

İYİ Parti Tokat İl Kongresi yapıldı

İYİ Parti Tokat İl Başkanlığı 1'inci Olağan Kongresi gerçekleştirildi. İl Başkanlığı görevine mevcut Başkan Mustafa Afişin Ünverdi seçildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Bir düğün salonunda gerçekleştirilen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrede mevcut İl Başkanı Afişin Ünverdi'nin oluşturduğu tek listeyle gidilen seçimde, divan başkanlığı seçildi. İl Başkanı Mustafa Afişin Ünverdi kongreye katılım gösteren partililere teşekkür ederek, daha iyi bir Türkiye için çalışacaklarını dile getirdi. İYİ Parti’nin siyasi yelpazede milli merkezi temsil etmekte olduğunu ifade eden Başkan Ünverdi, “İYİ Parti merkezin sağında veya solunda değildir. İYİ Parti merkezin kendisidir. İYİ Parti, kimsenin kendisini yabancı veya öteki hissetmediği, çok farklı siyasi geleneklerden gelen insanların ortak payda olan Türkiye sevgisi ve Türkiye’nin parlak geleceğinde birleştiği partidir. İYİ Parti; farklı siyasal kimliklerin ortak bir paydada, normalleşen, parlamenter demokrasi, hukuk devleti, kalkınan Türkiye düşüncelerinde birleştiği partidir. İYİ Parti, gerilim ve dışlama politikaları ile ayrıştırılmaya çalışılan milletimizi, yeni bir icraat ve kalkınma ülküsünde buluşturacak. Biz normalleşmenin, projelerin, çözümlerin, zaferlerin, huzurun, güven duygusunun partisi olacağız. Ve hangi kesimden olursa olsun, her bireyin umudu olacağız’’ dedi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde Ünverdi, 250 delegenin oyunu alarak il başkanlığına seçildi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]