• 0

08 Mart 2018, 14:49 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokat'ta kadın konulu fotoğraf sergisi

Tokat'ta kadın konulu fotoğraf sergisi

Tokat'ta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği (TOFSAD) işbirliği ile "Hayatın İçinde Kadın'' konulu fotoğraf sergisi açıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle açılan sergiye Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, Tokat Kültür ve Turizm İl Müdürü Adem Çakır, Tokat Vakıflar Bölge Müdürü Yılmaz Kılınç, TOFSAD Başkanı Sefa Genç TOFSAD üyesi kadınlar ve çok sayıda ziyaretçi katıldı. 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla serginin açılış kurdelesi Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nun eşi Hatice Eroğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve sergiyi gezmeye gelenler tarafından kesildi.
 
TOFSAD Başkanı Sefa Genç, ''Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz ve derneğimizin ortaklaşa 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Hayatın İçinde Kadın' konulu fotoğraf sergisi açmayı uygun gördük. Sergimizde üyelerimiz tarafından çekilmiş 30 adet fotoğraf ve Tokat Tarihçisi Hasan Erdem bey'in Cumhuriyet dönemine ait kadınların bulunduğu fotoğraflar mevcut. Bizler erkekler olarak analarımızın, kardeşlerimizin kısacası kadınlarımızın sadece bir güne ait önemli olmadığını düşünüyoruz. Son yıllarda gerek ülkemizde, gerekse dünyada kadına yapılan şiddeti kınıyoruz. Kadınlarımız bizim baş tacımızdır. Cennet anaların ayağı altındadır. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun'' dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]