• 0

11 Mart 2018, 12:13 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş: Cumhur ittifakının da yanında olacağız

Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş: Cumhur ittifakının da yanında olacağız

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Genel Başkanı Metin Memiş, Cumhur ittifakını önemsediklerini ve yanında olacaklarını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sendikalarının Sivas üyeleri ile sabah kahvaltısında özel bir restoranda bir araya geldi. Genel Başkan Memiş, taşeron işçilerin kadroya geçmesiyle yüzlerinin güldüğünü fakat kamuda kadrodan faydalanamayan bir kesimin olduğunu ifade eden Genel Başkan Memiş, "Bunu öteden beri savunan bir sendikayız. Bu düzenleme şu andaki taşeronların yüzünü güldürdü. Ancak kamuda kadrodan faydalanamayacak olan bilgi işlem memurları başta olmak üzere çok sayıda kadro alamayan kesimde var. Bunun tekrardan değerlendirilmesini ve o mağdur olanlarında mağduriyetlerinin biran önce giderilmesi gerekiyor" dedi.
 
Cumhur ittifakını destekleyeceklerini kaydeden Memiş, "Biz referandum sürecinde ülkemin geleceğe taşınması bakımından, ülkemizde ki başkanlık sisteminin gelmesi bu ülkenin geleceğine katkı sunacağını düşünerek referandumda evet diyeceğiz demiştik.  330 toplantı gerçekleştirerek niçin evet demek gerektiğini milletimiz ile buluşarak anlattık.  Milletimizi evet demeye davet etmiştik.  Biz Memur Sen ve Sağlık Sen ailesi olarak şunu söylüyoruz. Biz milletin yanındayız. Milletin yanında olanların yanındayız. Türkiye'yi geleceğe taşıyanların yanındayız. Onun içinde Cumhur ittifakının da ülkemizin geleceği bakımından önem arz ettiğini biz de görüyoruz. Ülkemiz şuanda 7 düvelle mücadele ederken ülkemizin topyekûn birlik olarak bu ülkeyi geleceğe taşıyanların yanında olması gerekiyor. Bu bağlamda Cumhur ittifakını önemsediğimizi ve buradan da Cumhur ittifakının da yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum" diye konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]