• 0

13 Mart 2018, 16:26 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta 'Aşmak için Hareket' projesinin finali yapıldı

Tokat'ta 'Aşmak için Hareket' projesinin finali yapıldı

Tokat'ta Türkiye Beyazay Derneği tarafından, Cumhurbaşkanlığı himayesinde engelliler ile engelsiz bireyleri buluşturup, spor yaptırarak birlikte olmalarını amaçlayan 'Aşmak için hareket' projesinin finali yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Projesi kapsamında kent merkezinde 'kırkbadallar' denilen alanda program düzenlendi.
 
Programa Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Türkiye Beyaz Derneği Tokat Şube Başkanı Suna Aslan Köten ve öğrenciler katıldı.
 
Öğrenciler kırkbadallar üzerinde ellerindeki harfler ile 'Aşmak için hareket ' ve 'Vatan için bizde varız" yazdı. Etkinlik, öğrenciler ve protokol üyelerinin kırkbadallar denilen merdivenleri çıkıp, inmesiyle son buldu. 
 
Mart ayı sonunda projenin sona erdiğini belirten Beyazay Derneği Tokat Şubesi Başkanı Suna Aslan Köten "Bugün finali yaptık. Desteklerinden dolayı herkese teşekkür ederim" dedi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]