14 Kasım 2017, 11:32 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

İYİLİK HAREKETİNDE ÇİRKİNLİKLERE YER YOK: KORAY AYDIN

İYİLİK HAREKETİNDE ÇİRKİNLİKLERE YER YOK: KORAY AYDIN

MUSA ÖZDEMİR

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 1024 kez okunmuştur

 
Koray Aydın, Türk siyasi tarihinde kendi arzusuyla Yüce Divan’a giderek aklanan tek insandır. Bu aklanma hem de AKP’nin iktidar olduğu dönemde gerçekleşmiştir.
 
Şimdi Koray Aydın üzerinde İyi Parti’yi yıpratma kampanyası başlatıldı. Bunun temel sebebi İyi Parti’nin yükselişine set çekmektir.
 
Gayede sapma olmasın. Oyunlara gelmeyelim.
 
Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en yıkıcı depremi Koray Aydın’ın bakanlığı döneminde yaşandı.
 
Ülkemiz karalar bağladı. O, gösterdiği olağan üstü çaba ile yaraların sarılmasında etkin rol oynadı. Hızlı hareket etti, bürokrasi denen canavarı düşünmedi. Teferruata boğulup kalmadı. Tek amacı vardı; Önce canları kurtarmak, sonra insanları başını sokacak bir yuvaya kavuşturmak.

Durum böyle iken İyi Parti’yi vurmak isteyenler, İyi Parti’yi bir bardak suda boğmayı hedefleyenler, Koray Aydın üzerinden harekete geçti. Beyler kendi harbi duruşumuzu belirlemeliyiz. Hasbi tavırlardan kaçınmalıyız. Koray Aydın, Türk Siyasi Tarihinde net duruşu olan bir siyasetçidir.
 
Dostluklarımız, ilişkilerimiz sürsün, İyi Parti büyümeye devam etsin. İyi Parti’nin lideri iyi olduğu gibi, yol arkadaşları da iyidir.
 
Birbirimizi yemeyelim. “İnsan insanın kurdudur” zihniyetine asla bulaşmayalım. 11 Kasım’da Genel Merkez binasını açarak yola çıkan İyilik Hareketi başarıya ulaşsın, Türkiye gerçek sahiplerini bulsun.. Diğer siyasi hareketlerden farklılığımızı ortaya koyalım.
 
Biz başarılı olmak zorundayız. Bu zorlu yolda kararlılığıyla, duruşuyla, tecrübesiyle Sayın Koray Aydın’a ihtiyacımız var. Bu süreçte bilmeliyiz ki bir karıncadan bile yararlanmamız gerekiyor. Muhaliflere, bu ülkeye kafasına göre yönetenlere kendimize güldürmeyelim.
 
Millet olarak bir varoluş mücadelesi veriyoruz. 2019 seçimleri yakın, hedefimizi net koymamız ve ona göre yol haritamızı belirlememiz gerekiyor.

Ülkemiz bir trajedi yaşıyor. Bu trajedinin vahim hale gelmemesi için gardımızı almamız gerekiyor. Bismillah dedik ve yola çıktık. Şimdi bir olma, iri olma, diri olma zamanıdır.

Unutmayalım..
 
Gerçekleri unutmadığımız ve "iyi"yi "hayırlı olan"ı öncelediğimiz sürece, Türkiye’nin var olma mücadelesi "iyi”nin ülkemize egemenliği“ne giden yolu teminat altına alacaktır. Bu iyi hem toplumu hem de insanlığı "olduğundan daha iyi" kılmaya muktedirse, bir uygarlığın ayak sesleri duyuluyor olacaktır.
 
İyilik üzere yola çıktık, çirkinliklerden, kirlilikten uzak duracağız. Oyunlara gelmeyeceğiz. Dolduruşlardan uzak duracağız.
 
Unutmayalım… En İyi Çözüm Reçetesi; İYİ Parti Türkiye'ye iyi gelecek.


 Tokat Haber 60 internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Haber 60 Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.203 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]