15 Kasım 2017, 12:56 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

HER KADIN BİR ZAFER MÜJDECİSİ

HER KADIN BİR ZAFER MÜJDECİSİ

MUSA ÖZDEMİR

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 2502 kez okunmuştur

 
Yarınlara Kilitlendik.
 
Yeni Türkiye kurma iddiaları ile yola çıkanlar, bu güzel ülkeyi hallaç pamuğu gibi sağa sola savurdu. Günler hızla geçip giderken, tek adamlık ve iktidar hırsı içerisinde olanlar, olayları arapsaçına çevirdi. Fakat İyi Parti dönemi geliyor. Bizler yarınlara kilitlendik, bugünde takılıp kalmadan yarını nasıl inşa ederiz, diye projeler gerçekleştiriyoruz.
 
İyi Türkiye'ye kilitlendik..
 
Biz Eski Yeni Türkiye, 1. 2. 3. Cumhuriyet tartışmaları içerisine girmeden iyilik üzerine kilitlendik. Bu vatan topraklarına zarar veren her türlü tartışmadan ve polemikten uzağız. Biz sadece ve sadece İyi Türkiye'ye id’aline kilitlendik.
 
Kalıpları Kırdık, İyi Türkiye İçin Yürüyoruz...
 
Havuz medyasında yokuz, yandaş medyasında yokuz. Ama biz Türkiye’de varız. Kalıpları, zincirleri kırıyoruz ve İyi Türkiye için yollara çıktık. Tek tek ülkümüzü insanlara anlatıyoruz. İktidar yolunda iyi Türkiye için yürüyoruz.
 
İyi Türkiye'nin Güçlü Kadını
 
Kadın zariftir, naziktir ama dirençlidir, kadın naiftir ama mücadelecidir, kadın müsamahakârdır ama vakurdur. Türkiye, güçlü bir kadın lidere kavuştu. İyi Parti Genel Merkezinin açılış töreninde konuşan Genel Başkan Meral Akşener, “Bu bir kadın harekâtıdır” diyordu. Evet Asena’nın, Tomrislerin, Kara Fatmaların, Nene hatunların izinde giden güçlü bir liderin çıkışıdır.
 
Güçlü Kadınla, İyi Türkiye
 
Bizler ‘anneliği’ en mukaddes ve en çok hürmete layık bir değer olarak gören bir inanç, kültür ve törenin mensuplarıyız. Hiçbir ocağın sönmesini, hiçbir annenin gözyaşı dökmesini istemediğimiz Türkiye istiyoruz. Eğer kadınlar hayata tutundu ise toplumlar da hayata tutunur. Eğer kadınlar ayaktaysa, toplum da ayakta durur. Güçlü Kadın ile Türkiye’ye İyi Parti, iyi gelecek.
 
Güçlü, huzurlu Türkiye'nin, dirilişinin mimarı bir kadın olacak. Meral Akşener Türkiye’ye İyi Gelecek.
 
İyi Türkiye'nin sırrı bu kez kadında..


 Tokat Haber 60 internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Haber 60 Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]