17 Kasım 2017, 07:17 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

İYİ DE MHP VAR ZATEN!..

İYİ DE MHP VAR ZATEN!..

YAKUP ORAKCI

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 1535 kez okunmuştur

İYİ DE MHP VAR ZATEN!..
 
 
İyi Parti kurucu İl Başkanı'nı atadı. İyi, Güzel, Hoş. Atanan isime diyecek hiç bir şeyim yok. Çok iyi tanımasam da milletvekili adaylığı sürecinde tanıma fırsatımız oldu. Niksar Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Ünverdi'nin Oğlu  Av. Afşin Ünverdi.
 
İyi Parti tüm seçmen kitlesine hitap edecekti. Genel Merkez'den belde mahalle temsilcilerine kadar böyle bir çalışma olacağını düşünüyordum.
 
Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel İdare Kurulu Üyesi MHP Eski İl Başkanı. İl Başkanı MHP milletvekili adayı. İyi güzel...
 
Hakikaten şu anda MHP İl Başkanı; Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmış, duruşu, tavrı, siyasi olgunluğu  ile takdire şayan birisi bence. Sadece Ülkücülerin değil siyasi yelpazenin her tarafından saygı duyulan bir isim.
 
Öyleyse İyi Parti'ye Tokat'ta ihtiyaç niye?
 
Şunu kesinlikle ifade etmek isterim ki; Av. Afşin Ünverdi’nin kişiliğine, siyasi bakışına yorum yapmıyorum.
 
Burada sağ merkezde siyaset yapacağını iddia eden İyi Parti'nin neden hep yönetim kadroları MHP eski kadrolarından oluşturuluyor?
 
Merakım odur!..
 
İyi Parti'nin İl Başkanlığı'na toplumun saygın gördüğü isimler talipliydi. Sağ merkez isimlerdendi. Yani  "Afşin bey'e toplum saygı duymuyor" demiyorum ha! Sakın yanlış anlaşılmasın. Beklenti sağ merkezde siyaset yapmış ya da merkez siyasete yakın isimleri umuyordu seçmen kitleleri.

Yoksa İyi Parti Genel Merkezi Tokat’ı gözden mi çıkardı?
 
Demem O ki; zaten MHP vardı…

Saygılar
Yakup Orakçı


 Tokat Haber 60 internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Haber 60 Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]