06 Ocak 2022, 02:31 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

YÖNETİCİNİN BAŞARILI YÖNÜ? YÖNETİCİLER GÖNÜL EĞİTİMCİLERİDİR...

YÖNETİCİNİN BAŞARILI YÖNÜ? YÖNETİCİLER GÖNÜL EĞİTİMCİLERİDİR...

AYSON KARABAĞ

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 281 kez okunmuştur

 
Yöneticinin Başarılı Yönü? Yöneticiler Gönül Eğitimcileridir...
 
Gönül kazanmak, dost kazanmak, insana yatırım yapmak, işiniz sıkı olduğu zaman bunları yapmak daha önemli, daha değerli, daha anlamlı. Bunları şimdi yapmak fırsatını kaçırmamak gerekir.
 
Yöneticiler Güzel Ahlaktan İbarettir
 
Güzel görmek, iyi olmak, kaliteli görmek, insanların ruhuna hitap etmek, yöneticilerin silahıdır. Yarın gelecekte de bunları yapın. Siz kazanırsınız.
 
Yöneticiler İşine ve Görevine Aşıktır
 
Başarı arayanlar, başarıya ulaşanlar, işini seven, aşık olanların başarısı çoktur. Hem işinize aşık olun, hem çevrenizdeki dostlarınıza, akrabalarınıza, müşterilerinize…
 
Yöneticiler Her Yolu Çalıştırmalıdır
 
Her toplantıya, her hayır işine, her açılışa, her dostuna, her arkadaşına çıkan tüm ana yolların hepsini kullanmalı, keyfini çıkarmalı, şükür etmesini bilmeli. Bu zaman çalışma zamanı ve tüm yolları kazanma zamanı.
 
Yöneticiler
 
Tüm gönül kapılarını kullanın, kaçırmayın. Bugün çok yoğun olabilirsiniz, çok işiniz olabilir. Yarın boş kaldığınız zaman boşluğunuzu benimle mi dolduracaksınız derler… Siz siz olun, zirvedeyken gönül kapılarını kullanın. Sizin başarılarınız bizleri mutlu eder. Gönül kazanmak, servet kazanmaktır derler.

Hoşça Kalın..


 Tokat Haber 60 internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Haber 60 Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

RÖPORTAJ

Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Seyhanlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]